ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБСАЙТУ WWW.LIDEA-SEEDS.COM


 

ЮРИДИЧНА ІНФОРМАЦІЯ


 

Редактор і видавець

Вебсайт www.lidea-seeds.com створено компанією EURALIS SEMENCES, акціонерним товариством спрощеного типу з капіталом 46 536 150 євро, юридична адреса: Avenue Gaston Phoebus, 64230 - Lescar - France (Франція), номер у торгово-промисловому реєстрі м. По (RCS Pau) 423 296 250.


 

П’єр ФЛІ СЕНТ МАРІ (Pierre FLYE SAINTE MARIE) є видавцем.


 

Хостинг

За хостинг вебсайту відповідає акціонерне товариство спрощеного типу IKOMOBI з капіталом 178 850 євро, номер у торгово-промисловому реєстрі м. ЛІЛЬ 514 418 748, юридична адреса: 340 Avenue de la Marne, Immeuble Europe Tertiaire, 59700 MARCQ-EN-BAROEUL.


 

Ціль

Цей вебсайт призначено для представлення компанії LIDEA, утвореної внаслідок узгодження дій компаній EURALIS SEMENCES і ECS (колишня CAUSSADE SEMENCES GROUP), що спеціалізується на насіннях різних видів культур (кукурудзи, соняшнику, рапсу, сорго, сої, дрібнонасінних злакових культур, кормів і технічних рослин) і пов’язаних із ними заходах: дослідженні, виробництві, переробці й комерціалізації.


 

Вміст

Текстові й медіаматеріали, що ілюструють опубліковані статті, ретельно складаються й перевіряються на достовірність. Відгуки клієнтів разом із опублікованими прикладами перед публікуванням розглядаються компаніями-клієнтами й фізичними особами, яких вони стосуються.


 

Текстові матеріали, доступні на вебсайті, складають співробітники або керівники компанії EURALIS SEMENCES, CAUSSADE SEMENCES або ECS. Якщо інформація здається неточною або містить друкарські помилки, про це можна повідомити адміністраторові вебсайту.


 

Компанія EURALIS SEMENCES не може нести відповідальність за наявність неточної інформації або будь-яких друкарських помилок, що стосуються вмісту цього вебсайту. Аналогічно компанія EURALIS SEMENCES не несе відповідальність за несправності або недоступність деяких розділів або функцій вебсайту через технічні несправності або будь-які інші зовнішні причини.


 

Зображення, відео й ілюстрації, розміщені на вебсайті, містять фотографії, знімки екрану, а також ілюстративні приклади. Відповідно до прав інтелектуальної власності сторонніх осіб такі зображення є виключною власністю компанії EURALIS SEMENCES.


 

Перед використанням одного або декількох об’єктів такого вмісту необхідно отримати згоду компанії EURALIS SEMENCES, а також надіслати запит адміністраторові вебсайту: seed.marketing@lidea-seeds.com.


 

Права інтелектуальної власності

Цей вебсайт є власністю компанії EURALIS SEMENCES, яка є його автором згідно зі статтею L. 111.1 і наступними закону про інтелектуальну власність. Фотографії, текстові матеріали, гасла, малюнки, зображення, анімаційні ролики зі звуком або без нього, а також будь-які витвори, інтегровані у вебсайт, є власністю компанії EURALIS SEMENCES або сторонніх осіб, які уповноважили компанію на їх використання.


 

Відтворення на паперовому або цифровому носії матеріалів вебсайту LIDEA дозволяється тільки за умови використання відтворених матеріалів в особистих цілях, виключаючи будь-яке використання для рекламних і (або), комерційних і (або) інформаційних цілей, а також за умови, що використання відтворених матеріалів відповідатиме положенням статті L122-5 закону про інтелектуальну власність.


 

За виключенням визначених вище положень, будь-яке відтворення, використання або змінення всього вебсайту або його частини, а також всього або частини вмісту, що утворює цей вебсайт, незалежно від застосованого способу й носія, без попереднього отримання дозволу компанії EURALIS SEMENCES суворо заборонено та являє собою підроблення.


 

Гіперпосилання

Розміщувати гіперпосилання на вебсайт www.lidea-seeds.com можна тільки після отримання письмового дозволу компанії EURALIS SEMENCES. Усі запити слід надсилати адміністраторові вебсайту: seed.marketing@lidea-seeds.com.


 

Компанія EURALIS SEMENCES не несе жодної відповідальності за надання доступу до вебсайтів, на які перенаправляє гіперпосилання, розміщене на вебсайті www.lidea-seeds.com, і не може нести жодної відповідальності за вміст, продукти, послуги тощо, пропоновані на таких вебсайтах, або в разі переходу з таких вебсайтів.

 


 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ


 

Компанія EURALIS SEMENCES гарантує, що дані користувачів збиратимуться й оброблятимуться на вебсайті www.lidea-seeds.com згідно із Законом № 78-17 від 6 січня 1978 р. про інформаційні технології, файли даних і громадянські свободи й Регламентом (ЄС) № 2016/679 Європейського парламенту і Ради від 27 квітня 2016 р. про захист фізичних осіб у зв’язку з опрацюванням персональних даних і про вільний рух таких даних та про скасування Директиви 95/46/ЄС.


 

Компанія EURALIS SEMENCES несе відповідальність за обробку даних, зібраних на вебсайті www.lidea-seeds.com.


 

Ця політика захисту персональних даних визначає дії компанії EURALIS SEMENCES щодо захисту ваших персональних даних, що збираються на нашому вебсайті.


 

Для найефективнішого користування послугами, надаваними користувачам під час їх навігації на вебсайті компанії LIDEA, користувачам необхідно надати певні персональні дані.


 

Визначення персональних даних

Персональні дані — це будь-які відомості, що відносяться до фізичної особи й надають змогу безпосередньо або опосередковано ідентифікувати її.


 

Ідентифікувати фізичну особу можна за ім’ям, прізвищем, фотографією, відео, звуковим зразком голосу, номером соціального страхування, номером працівника, номером телефону тощо.


 

Контактні дані підприємства (поштова адреса, стандартний номер телефону або адреса електронної пошти контактної особи: compagnie1@email.fr), як правило, не розцінюються як персональні дані.


 

Збирання персональних даних

Збирання персональних даних користувачів здійснюється відповідно до закону, чесним і прозорим способом, коли ви зв’язуєтеся з нами через бланк запиту інформації.


 

Обробка персональних даних

Компанія EURALIS SEMENCES обробляє персональні дані користувачів для визначених, явних і законних цілей.


 

 

Ці цілі наведені в таблиці нижче й виконуються на законних підставах.


 

Ціль обробки

Законна підстава

Управління запитами на надання інформації

Згода

Управління запитами щодо прав задіяних осіб

Виконання вимог законодавства

Аналіз статистичних даних

Згода

Управління доступом і використання вебсайту

Законний інтерес 

Перевірка й автентифікація даних

Законний інтерес

Оптимізація структури й функціонування вебсайту

Законний інтерес

Протидія шахрайству, неправочинному використанню, вірусам, а також іншим шкідливим програмам

Законний інтерес

Управління зв’язком між вебсайтом і користувачами

Законний інтерес 

Персональні дані, що підлягають обробці

Компанія EURALIS SEMENCES зобов’язується обробляти тільки ті дані, що вкрай необхідні для досягнення визначених цілей.

Компанія EURALIS SEMENCES збирає й обробляє персональні дані перелічених нижче категорій:


 

ідентифікаційні дані: прізвище, ім’я, адреса електронної пошти.


 

Термін зберігання персональних даних

Компанія EURALIS SEMENCES зберігає персональні дані користувачів тільки протягом періоду часу, що необхідний для досягнення цілей, задля яких ці дані проходять обробку.


 

Категорія даних

Термін зберігання

Ідентифікаційні дані

1 рік 

Отримувачі персональних даних

Отримувачами всіх персональних даних або їх частини є:

агенти, що надають такі послуги: інформаційні послуги, маркетингові послуги, послуги зв’язку, операційні та (або) комерційні послуги компаній EURALIS SEMENCES, CAUSSADE SEMENCES і ECS;

IKOMOBI;

субпідрядники або дочірні підприємства компаній EURALIS SEMENCES, CAUSSADE SEMENCES і ECS, доступ яких до таких даних не є обов’язковим для виконання їхніх обов’язків.


 

Гарантовані заходи безпеки

Компанія EURALIS SEMENCES здійснює належні технічні й організаційні заходи для гарантування безпеки й збереження конфіденційності персональних даних користувача.


 

Такі заходи спрямовані на захист ваших персональних даних від неавторизованого доступу, використання, змінення або розкриття.


 

Права користувачів

Користувач має право на надання інформації про його персональні дані, доступ до них, їх виправлення та видалення, обмеження й перенесення.


 

Додаткову інформацію стосовно змісту прав користувача див. у відповідному розділі Національної комісії з інформатики та громадянських свобод (CNIL) -> https://www.cnil.fr/fr/les-droits-pour-maitriser-vos-donnees-personnelles.

Користувач також має право заперечувати проти обробки персональних даних на законних підставах.


 

Якщо користувач давав згоду на обробку персональних даних, він має право відкликати цю згоду в будь-який момент без пояснень.


 

Скористатися цим правом можна:


 

заповнивши цю вебформу;

електронною поштою за адресою: privacy@lidea-seeds.com;

надіславши листа на поштову адресу:

Euralis Semences SAS — Délégué à la Protection des Données

Domaine de Sandreau

31700 Mondonville — France (Франція).

Усі заявки будуть оброблені якомога скоріше відповідно до чинного законодавства. Для цього компанія EURALIS SEMENCES попросить вас надати підтвердження особи. Щоб спростити складання заявки, можна скористатися генератором поштових заявок, запропонованим Національною комісією з інформатики та громадянських свобод за адресою: https://www.cnil.fr/fr/modeles/courrier


 

Якщо ви вважаєте, що обробка ваших персональних даних порушує ваші права, ви можете надіслати скаргу до Національної комісії з інформатики та громадянських свобод за такою адресою:

CNIL

3 Place de Fontenoy

75334 PARIS CEDEX 07

Тел.: 01 53 73-22-22

www.cnil.fr 

Компанія EURALIS SEMENCES може вносити зміни в цю політику захисту персональних даних на законних підставах.


 

У цьому разі вас проінформують про всі важливі зміни за допомогою повідомлення на вебсайті з пропозицією ознайомитися з оновленою політикою, а також будь-яким іншим відповідним способом.


 

Останні зміни: [DATE DE LA MISE EN LIGNE DU DOCUMENT]


 

 
 

 

ПОЛІТИКА ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ COOKIE


 

Під час навігації на вебсайті компанії LIDEA файли cookie можуть зберігатися на вашому комп’ютері, мобільному телефоні або планшеті. Деякі розділи або функції вебсайту можуть бути недоступні користувачеві без дозволу на використання файлів cookie.


 

Файли cookie

Файли cookie — це текстові файли, що можуть зберігатися у виділеному розділі на диску на вашому терміналі за допомогою навігаційного програмного забезпечення під час використання вебслужби.


 

Завдяки файлам cookie вебсайт впізнає, що ви його використовували, зберігає дані для входу, запам’ятовує вподобання, а також надає додаткові послуги: покращує навігацію, захищає підключення або адаптує вміст сторінки відповідно до ваших інтересів.


 

Використання файлів cookie компанією EURALIS SEMENCES

На практиці ми використовуємо файли cookie для наступних цілей.


 

Вкрай необхідні файли cookie.

Такі файли cookie необхідні для належної роботи вебсайту, тому їх не можна відключати. Вони призначені для виконання вимог основної служби. У таких файлах cookie не зберігається жодна особиста інформація.


 

Файли cookie для вимірювання відвідуваності

На цьому вебсайті використовується Google Analytics — служба Google Inc. для вимірювання й аналітики відвідуваності. Такі файли cookie дають змогу визначити статистику відвідування вебсайту й ідентифікувати проблеми навігації для відстеження й покращення якості надаваних послуг.

Ви можете заборонити зберігання цих файлів на вашому терміналі, натиснувши на банері Accepter/Refuser les cookies (Прийняти/скасувати файли cookie).


 

Сторонні файли cookie.

Кнопки надання спільного доступу дають змогу поділитися вмістом вебсайту www.lidea-seeds.com в соціальних мережах з іншими користувачами таких мереж. Під час використання таких кнопок надання спільного доступу сторонні файли cookie можуть зберігатися на вашому терміналі.


 

Під час навігації на вебсайті www.lidea-seeds.com або на будь-якому іншому вебсайті вам може пропонуватися реклама, вміст якої залежатиме від вашої моделі навігації й інтересів. Ми використовуємо файли cookie й технології відстеження для відображення такої реклами на нашому вебсайті, а також на вебсайтах наших партнерів і в соціальних мережах.


 

Компанія EURALIS SEMENCES не управляє такими файлами cookie, не контролює їх і не несе відповідальність ані за такі файли cookie, ані за використання даних, зібраних за їх допомоги, у тому обсязі, у якому їх надано сторонніми вебсайтами.


 

Щоб дізнатися, для чого використовуються відомості про навігацію, що можуть збиратися завдяки цим кнопкам і модулям, рекомендуємо ознайомитися з політикою конфіденційності для кожного з наведених нижче вебсайтів.


 

Facebook:

https://fr-fr.facebook.com/policy.php.


 

Твіттер:

https://help.twitter.com/fr/safety-and-security/twitter-do-not-track


 

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy.


 

Термін зберігання файлів cookie 

Згідно з положеннями Національної комісії з інформатики та громадянських свобод (CNIL) файли cookie, розміщені на вашому терміналі, зберігатимуться протягом 13 (тринадцяти) місяців.


 

Після завершення цього періоду вам необхідно буде надати згоду на розміщення на вашому пристрої нових файлів cookie.


 

Управління файлами cookie

Дізнатися інформацію про налаштування та зміну вподобань щодо файлів cookie можна в меню «Довідка» в браузері.


 

Internet Explorer:

http://windows.microsoft.com/fr-FR/windows-vista/Block-or-allow-cookies


 

Safari:

http://docs.info.apple.com/article.html?path=Safari/3.0/fr/9277.html


 

Chrome:

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=fr&hlrm=en&answer=95647


 

Firefox:

http://support.mozilla.org/fr/kb/Activer%20et%20d%C3%A9sactiver%20les%20cookies


 

Opera:

http://help.opera.com/Windows/10.20/fr/cookies.html


 

У разі використання браузера, не зазначеного в цьому списку, рекомендуємо ввести в пошуковій системі Google запит Управління файлами cookie із зазначенням назви браузера.


 

У разі виникнення труднощів див. розділ Cookies : les outils pour les maîtriser (Файли cookie: інструменти управління) на вебсайті Національної комісії з інформатики та громадянських свобод: https://www.cnil.fr/cookies-les-outils-pour-les-maitriser/#5554.


 

У цьому розділі міститься додаткова інформація стосовно файлів cookie і засобів їх блокування залежно від використовуваного браузера.


 

У разі відхилення або видалення файлів cookie характеристики та функції вебсайту можуть стати недоступними, а його звична ефективність може погіршитися.


 

Для детальнішого ознайомлення з файлами cookie та методами управління ними див. вебсайт Youronlinechoices за посиланням: https://www.youronlinechoices.com/fr/controler-ses-cookies/.