ІНІЦІ (360) – зубовидний гібрид для високого врожаю

15 липня 2022 р.

ІНІЦІ (360) – зубовидний гібрид для високого врожаю

А чи знайомі ви з високопродуктивним гібридом кукурудзи – Ініці?

Він чудово адаптований до вирощування за інтенсивної та середньо інтенсивної технологій та має зубовидний тип зерна.

Компанія Lidea, маючи власні дослідницькі ділянки та R&D центри робить все можливе, щоб задовольнити потреби українських аграріїв та запропонувати максимально рентабельні та високо врожайні продукти.

Нещодавно ми відвідали господарство розташоване у Вінницькій області, Козятинського р-ну біля села Флоріанівка, з метою обстеження його стану.

Коротка інформація про поле: попередник ярий ячмінь, основний обробіток оранка на глибину 25-27 см, під оранку внесено по 120 кг/га калію хлористого та амофосу, восени проведене вирівнювання поля та внесення 100 л/га безводного аміаку, перед посівом проведене ранньовесняне закриття вологи та передпосівна культивація, посів проводився 04.05.2022 з густотою 72 тис/га., з посівом також було внесене 50 кг/га аміачної селітри.

Огляд стану посівів гібрида кукурудзи ІНІЦІ в господарстві на Вінниччині.

За період вегетації кукурудзи випало близько 63 мм опадів, основна з яких частина прийшлася на червень. Проти бур’янів на полі вносили гербіцидну суміш на основі римсульфурону та дикамби.

На момент спостереження рослини добре розвинуті, мають висоту 180 см., 11-12 листків, товщина першого міжвузля 25 мм. Рослина заклала по качану на 7-8-9 міжвузлі, що каже про гарну компенсаторну здатність.

Також Ініці вирівняється високою стійкістю до основних хвороб та стійкістю до вилягання. Рекомендований для посіву в оптимальні строки при температурі на глибині загортання +10 С.

Спостерігаємо за гібридом надалі, як пройде процес запилення і скільки зерен та рядів сформують качани.