facebook pixel 1 facebook pixel 2

Юридична інформація

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБСАЙТУ WWW.LIDEA-SEEDS.COM

demo-img

Редактор і видавець

Вебсайт www.lidea-seeds.com.ua створено компанією EURALIS SEMENCES, акціонерним товариством спрощеного типу з капіталом 46 536 150 євро, юридична адреса: Avenue Gaston Phoebus, 64230 - Lescar - France (Франція), номер у торгово-промисловому реєстрі м. По (RCS Pau) 423 296 250.

П’єр ФЛІ СЕНТ МАРІ (Pierre FLYE SAINTE MARIE) є видавцем.

Хостинг

За хостинг вебсайту відповідає акціонерне товариство спрощеного типу IKOMOBI з капіталом 178 850 євро, номер у торгово-промисловому реєстрі м. ЛІЛЬ 514 418 748, юридична адреса: 340 Avenue de la Marne, Immeuble Europe Tertiaire, 59700 MARCQ-EN-BAROEUL.

Ціль

Цей вебсайт призначено для представлення компанії LIDEA, утвореної внаслідок узгодження дій компаній EURALIS SEMENCES і ECS (колишня CAUSSADE SEMENCES GROUP), що спеціалізується на насіннях різних видів культур (кукурудзи, соняшнику, рапсу, сорго, сої, дрібнонасінних злакових культур, кормів і технічних рослин) і пов’язаних із ними заходах: дослідженні, виробництві, переробці й комерціалізації.

Вміст

Текстові й медіаматеріали, що ілюструють опубліковані статті, ретельно складаються й перевіряються на достовірність. Відгуки клієнтів разом із опублікованими прикладами перед публікуванням розглядаються компаніями-клієнтами й фізичними особами, яких вони стосуються.

Текстові матеріали, доступні на вебсайті, складають співробітники або керівники компанії EURALIS SEMENCES, CAUSSADE SEMENCES або ECS. Якщо інформація здається неточною або містить друкарські помилки, про це можна повідомити адміністраторові вебсайту.

Компанія EURALIS SEMENCES не може нести відповідальність за наявність неточної інформації або будь-яких друкарських помилок, що стосуються вмісту цього вебсайту. Аналогічно компанія EURALIS SEMENCES не несе відповідальність за несправності або недоступність деяких розділів або функцій вебсайту через технічні несправності або будь-які інші зовнішні причини.

Зображення, відео й ілюстрації, розміщені на вебсайті, містять фотографії, знімки екрану, а також ілюстративні приклади. Відповідно до прав інтелектуальної власності сторонніх осіб такі зображення є виключною власністю компанії EURALIS SEMENCES.

Перед використанням одного або декількох об’єктів такого вмісту необхідно отримати згоду компанії EURALIS SEMENCES, а також надіслати запит адміністраторові вебсайту: seed.marketing@lidea-seeds.com.

Права інтелектуальної власності

Цей вебсайт є власністю компанії EURALIS SEMENCES, яка є його автором згідно зі статтею L. 111.1 і наступними закону про інтелектуальну власність. Фотографії, текстові матеріали, гасла, малюнки, зображення, анімаційні ролики зі звуком або без нього, а також будь-які витвори, інтегровані у вебсайт, є власністю компанії EURALIS SEMENCES або сторонніх осіб, які уповноважили компанію на їх використання.

Відтворення на паперовому або цифровому носії матеріалів вебсайту LIDEA дозволяється тільки за умови використання відтворених матеріалів в особистих цілях, виключаючи будь-яке використання для рекламних і (або), комерційних і (або) інформаційних цілей, а також за умови, що використання відтворених матеріалів відповідатиме положенням статті L122-5 закону про інтелектуальну власність.

За виключенням визначених вище положень, будь-яке відтворення, використання або змінення всього вебсайту або його частини, а також всього або частини вмісту, що утворює цей вебсайт, незалежно від застосованого способу й носія, без попереднього отримання дозволу компанії EURALIS SEMENCES суворо заборонено та являє собою підроблення.

Гіперпосилання

Розміщувати гіперпосилання на вебсайт www.lidea-seeds.com.ua можна тільки після отримання письмового дозволу компанії EURALIS SEMENCES. Усі запити слід надсилати адміністраторові вебсайту: seed.marketing@lidea-seeds.com.

Компанія EURALIS SEMENCES не несе жодної відповідальності за надання доступу до вебсайтів, на які перенаправляє гіперпосилання, розміщене на вебсайті www.lidea-seeds.com.ua, і не може нести жодної відповідальності за вміст, продукти, послуги тощо, пропоновані на таких вебсайтах, або в разі переходу з таких вебсайтів.