facebook pixel 1 facebook pixel 2

ПРОДУКЦІЯ

Lidea надійний партнер, що спеціалізується на вирощуванні та продажу насіння різних польових культур і протягом року пропонує ефективні рішення для фермерів.

Lidea пропонує сільгоспвиробникам насіння понад 500 гібридів кукурудзи, соняшнику, зернових, ріпаку, сорго, бобових, сортів сої, кормових та покривних культур. Насіння від Lidea максимально відповідає потребам фермерів та володіють біологічними характеристикам (високий вміст цінних речовин, олії, білку тощо).

Широке портфоліо насіння дає змогу кожному господарству оптимізувати свою рентабельність та збільшити врожайність. Різноманіття культур Lidea дозволяє дотримуватися сівозміни відповідно до агрономічних та економічних цілей господарств.

Інвестуючи понад 30 млн євро на рік у дослідження та розробки, Lidea пропонує диференційований асортимент насіння, що відповідає новим викликам фермерських господарств та сьогодення. Lidea надає широкий спектр рішень для харчової та кормової промисловості як у звичайному, так і в органічному сільському господарстві, а також для розв’язання проблем нових ринків.

Відкрийте для себе всі наші продукти та інноваційні рішення.