LIDEA

Бренд Lidea - сучасний та інноваційний мультикультурний бренд, який пропонує українським сільгоспвиробникам широкий вибір гібридів таких культур: кукурудза, соняшник, сорго, соя, озимий ріпак, озима пшениця. 

Насіння від Lidea максимально відповідає потребам фермерів та володіють біологічними характеристикам (високий вміст цінних речовин, олії, білку тощо).

ВІЗІЯ LIDEA

Lidea – лідер та партнер міжнародної та української агроіндустрії, що надає новітні персоналізовані рішення на основі широкого спектру сільськогосподарських культур.

МІСІЯ LIDEA – ЦЕ УСПІХ ПАРТНЕРІВ ЧЕРЕЗ:

 • Створення інноваційних персоналізованих рішень, формувати ринок.
 • Задоволення потреб споживачів, завдяки високим стандартам якості та операційній ефективності.
 • Впровадження цифрових та фінансових сервісів.
 • Розвиток професійної команди та безпечного середовища.

КЛЮЧОВІ ФАКТОРИ УСПІХУ

 • Партнерство
 • Міжнародний досвід
 • Фокус на аграрія

Lidea в Україні — це вертикально інтегрована компанія із понад 450 співробітників, що має в своїй структурі:

 • локальне насіннєве виробництво (ділянки гібридизації та насіннєвий завод) - це дозволяє отримати вам максимально продуктивний гібрид, що адаптований до ґрунтово-кліматичних умов України
 • власний відділ R&D, діяльність якого зосереджена на пошуку та розробці найефективніших продуктових рішень та технологій, задля отримання максимального врожаю кожним українським фермером
 • молочну ферму, яка дозволяє в реальних умовах переконатись в біологічній цінності наших продуктів самостійно, адже створенні технології ми особисто використовуємо на власному господарстві. А потужності господарства надають гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує
 • центральний офіс, що реалізує комерційну та трейдингову діяльність, націлену не лише на продаж, а й на впровадження цінних рішень, які допомагають вигідно реалізувати готову продукцію

Насіннєвий завод ТОВ «Черлис» територіально розташований в с. Білозір’я. На підприємстві знаходяться всі гібриди для посіву та проходить процес агровиробництва на базі ТОВ «Маяк-Худяки» та СТОВ «Ломовате», які орендують землі у власників і надають певні послуги.

Насіннєвий завод ТОВ «Черлис» територіально розташований в с. Білозір’я.

Побувати на заводі віртуально ви можете, переглянувши відео за посиланням тут.

СТОВ «Ломовате»

СТОВ «Ломовате» одне із товариств з групи компаній Lidea, що розташоване в Черкаському регіоні.  Основним видом діяльності СТОВ «Ломовате» являється вирощування насіння кукурудзи соняшнику та сої. На території товариства розташована молочно-товарна ферма, що налічує  450 голів корів.  На сьогоднішній день середній надій на одну корову складає понад 34,5 л молока, в майбутньому плануємо плануємо підняти до 40 л. До того ж на території господарства знаходиться пасіка котра налічує 72 бджолосім’ї.
Товариство здійснює реалізацію молока не лише на молочні заводи «Волошкове поле» та «Молочний Альянс», а і для працівників та жителів села.
Крім того, у цей не легкий зараз для всіх час надаємо допомогу жителям м.Черкаси та Черкаського регіону, а саме малозабезпеченим та внутрішньо-переміщеним особам, у вигляді безкоштовного молока.

ТОВ «Маяк-Худяки»

Підприємство «Маяк-Худяки» територіально розташоване в с. Худяки. Це головний офіс операційного відділу Agro-production, саме тут знаходиться техніка, за допомогою якої проводяться всі важливі польові роботи. Тут працює основна Agro-team ТОВ «Черлис», до якої відносяться відділ механізації (головний інженер, головний механік, трактористи-машиністи с.-г. виробництва, котрі й керують технікою та проводять її діагностику перед польовими роботами), агрономічний відділ (агрономи), відділ зрошення (система поливу), фінансовий відділ (працівники бухгалтерії), відділи закупівель та охорони праці. Саме тут відбувається весь процес планування посівів та роботи Agro-production. Нині маємо 50 рухомих одиниць техніки таких фірм, як John Deer, Case, Kuhn, Claas, Bourgoin, Vermande, Hardi, Berthoud, MONOSEM, Vaderstad, Franke тощо. Головним завданням Agro-team є правильна та детальна підготовка до сезону й чітка, злагоджена робота протягом нього.