Отримайте високоякісний силос кукурудзи, вирощуючи гібриди Lidea

24 січня 2022 р.

DuoSilo

Для фермера, що займається тваринництвом, якість і  баланс раціону є основною метою для збереження високої продуктивності тварин та якості продукції. Щоб забезпечити фермерів високоякісним  та збалансованим силосом  із відмінним показниками перетравлюваності, фахівці «Lidea» пропонують рішення DUO SILO® .

DUO SILO® — це поєднання двох гібридів (Кларіті КС + Поезі КС та Шамбері КС + Поезі КС) із:

  • Високою продуктивністю силосу
  • Чудовою адаптивністю до вирощування в умовах України
  • Різним типом зерна, що дозволяє збалансувати співвідношення вмісту клітковини та крохмалю

Бажаний ефект забезпечується завдяки оптимальному поєднанню двох типів крохмалю, які мають різну швидкість засвоюваності, що допомогає забезпечити тварину необхідною енергією без ризику ацедозису.  «Швидкий» крохмаль переважно засвоюється  в рубці, тоді як значна частина «повільного» крохмалю також засвоюється в кишківнику.

Досвід застосування DUO SILO® показує, що дана технологія дозволяє підвищити такі якісні показники силосу як:

  • Вміст сухої речовини
  • Енергія молочної продуктивності
  • Засвоєння протеїну
  • Засвоюваність органічної речовини

Це впливає як на збільшення надоїв молока так і на покращивши його якості за рахунок підвищення вмісту білків та жирів у ньому.

ВАЖЛИВО‼ Для досягнення бажаного ефекту, необхідно провести висів гібридів, чергуючи їх через кожні  два ряди.

На сьогоднішній день ми пропонуємо пересвідчитись у ефективності програми DUO SILO®, висіявши одну із наявних комбінацій кібридів: Кларіті КС + Поезі КС та Шамбері КС + Поезі КС.

Окрім DUO SILO® звертаємо Вашу увагу на гібриди кукурдзи — ЕС Москіто (ФАО 350), ЕС Метод (ФАО 380), які в лінйці Lidea чудово адаптовані для вирощування на силос. Дані гібриди подвійного типу, тому окрім формування потужної силосної маси мають високий потенціал урожайності зерна.

За детальною інформацією звертайтесь до представників Lidea у вашому регіоні.