Вибір гібридів кукурудзи для мінімальної технології та монокультури

9 лютого 2023 р.

Вибір гібридів кукурудзи для мінімальної технології та монокультури

В сезоні 2022–2023 років аграрії зіткнулись із проблемою пізнього збирання кукурудзи, яке в більшості регіонів України продовжується навіть сьогодні.

Водночас з огляду на таку ситуацію в полях виникають питання: чи вистачить фермерам часу для якісної підготовки ґрунту, які гібриди кукурудзи варто обрати для посіву навесні, щоб отримати врожай з мінімальними затратами?

Тож фокус сільгоспвиробників спрямований на гібриди кукурудзи, які не вимогливі до технологій і попередників.

Lidea пропонує 5 своїх найкращих гібридів кукурудзи, які максимально не вибагливі до технології вирощування, попередників у сівозміні та адаптовані до вирощування за технологією No-Till:

Гібрид кукурудзи Lidea ЕС Хемінгуей (ФАО 280)

ЕС Хемінгуей (ФАО 280) — високоадаптований до помірно інтенсивної технології завдяки високій стійкості до вилягання та основних хвороб. Додатковою перевагою є швидка вологовіддача в кінці вегетації, що дозволяє заощадити на досушуванні зерна.

Гібрид кукурудзи Lidea Олкані (ФАО 340)

Олкані (ФАО 340) — підходить для монокультури через високу стійкість до основних хвороб, а отримати рівномірні, дружні сходи вдається завдяки швидкому стартовому росту й толерантності до зниження температур. Високоврожайний на супіщаних та піщаних ґрунтах навіть за посухи.

Гібрид кукурудзи Lidea ЕС Хеттрик (ФАО 350)

ЕС Хеттрик (ФАО 350) — має високу генетичну стійкість до основних хвороб, використовує всю природну родючість ґрунту завдяки сильній кореневій системі, стійкий до вилягання. Додаткова перевага — швидка вологовіддача.

Гібрид кукурудзи Lidea ЕС Мілорд (ФАО 380)

ЕС Мілорд (ФАО 380) — стійкий до захворювань, має високу компенсаторну здатність і високу якість зерна. Результативний на піщаних та супіщаних ґрунтах, високорентабельний за екстенсивної технології.

Гібрид кукурудзи Lidea ЕС Метод (ФАО 380)

ЕС Метод (ФАО 380) — високопродуктивний гібрид, що демонструє максимальний результат за різних технологій та умов вирощування. Має швидкий стартовий ріст і потужні корені, стійкий до стресів та високоврожайний навіть за екстремальних погодних умов. Стійкий до перестою в полі.