facebook pixel 1 facebook pixel 2

Акція "Гарантований сувенір за об’єм"

Акція діє з 18.09.2023 р. по 30.04.2024 р. (або до закінчення сувенірів) та поширюється на Продукцію, придбану в період з 18.09.2023 р. по 30.04.2024 р. включно. Акція поширюється лише на визначені гібриди соняшнику та кукурудзи

Основні умови:

1) Учасниками Акції можуть бути виключно кінцеві споживачі продукції, що офіційно придбали продукцію ТОВ «Лідеа Україна» у офіційних дистриб’юторів ТОВ «Лідеа Україна».

Агрохолдинги не приймають участь в даній Акції.

2) За придбання визначеного переліку та об'єму продукції ТОВ «Лідеа Україна» учаснику акції надається право отримати Гарантований сувенір:

  • Кавомашина PHILIPS Series 5400 (або схожий за характеристиками)  при купівлі від 201 мішка гібридів соняшнику ЕС Ізіда та/або ЕС Агора (кількість придбаних мішків вказаних гібридів сумується між собою для досягнення мінімальної кількості).
  • EcoFlow River 2 PRO 768 Вт*ч 800ВТ (або схожий за характеристиками) при купівлі від 401 мішка гібриду соняшника ЕС Белла (кількість придбаних мішків вказаного гібриду не сумується з іншими гібридами).
  • Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro (або схожий за характеристиками) при купівлі від 451 мішка гібридів кукурудзи ЕС Перспектив, та/або ЕС Міледі, та/або Ініці (кількість придбаних мішків вказаних гібридів сумується між собою для досягнення мінімальної кількості).

*Під сувеніром мається на увазі продаж учаснику акції  однієї позиції товарно-матеріальної цінності за 1,20 грн. з ПДВ.

Ознайомитися зі всіма умовами участі в акції ви можете в Правилах нижче.