Кукурудза

ГІБРИДИ КУКУРУДЗИ ВІД LIDEA

CORN BAG

В поточному сезоні ми представляємо оновлену пропозицію гібридів кукурудзи Lidea, до якої увійшли найкращі продукти, створені селекціонерами Euralis Semences та Caussade Semences.

Основними перевагами оновленого портфоліо є:

  • Дуже високий потенціал продуктивності
  • Швидка вологовіддача
  • Високий рівень пластичності та адаптивності до різноманітних умов вирощування
  • Широкий спектр продуктів, адаптованих до різних технологій вирощування (інтенсивної, проміжної, екстенсивної)
  • Новітні гібриди силосного напряму

На сьогодні портфоліо кукурудзи Lidea ідеально адаптовано для вирощування в основних агрокліматичних зонах України. Завдяки поєднанню селекційних програм тепер ми маємо можливість збільшити інвестиції в нові розробки та створювати новітні продукти, що якнайкраще відповідають сучасним викликам, які постають перед вітчизняними аграріями. Зокрема, дослідники компанії ставлять у пріоритет створення нових гібридів із підвищеним рівнем стресостійкості, адаптивності до різноманітних умов вирощування, стійкості до хвороб. 

Окрім того, Lidea представляє повний спектр продуктів, що дає можливість підібрати найбільш адаптований під технологію вирощування конкретного господарства гібрид. Особливу увагу хочемо звернути на гібриди силосного напряму, які є частиною унікальної технології DUO SILO®, що є результатом розробки фахівців Caussade Semences та дозволяє оптимізувати раціон живлення молочних корів.