Соняшник

ГІБРИДИ СОНЯШНИКУ ВІД LIDEA

img test

Ми представляємо оновлене портфоліо гібридів соняшнику Lidea, в якому кожен гібрид володіє своїми особливостями й перевагами, що, в свою чергу, дозволяє обрати найоптимальніший для певних ґрунтово-кліматичних умов, певного виробничого напряму та технології вирощування варіант і, як результат, отримати максимальний прибуток.

 ПЕРЕВАГИ СОНЯШНИКУ LIDEA

  • Найсучасніші лабораторії та більш ніж 20-річний досвід у молекулярному маркуванні й біотехнологіях для прискорення генетичного процесу.
  • Одним із пріоритетів селекціонерів компанії є виведення гібридів соняшнику з найвищим рівнем стійкості до нових рас вовчка: G та більш нових (G+). Такі гібриди об’єднані в портфоліо під брендом OR Master®. Класичні гібриди ЕС Белла, ЕС Ніагара, ЕС Андромеда, ЕС Агора, а також стійкі до гербіцидів ЕС Графік КЛ та ЕС Аргентік віднесені до сегмента OR Master® Premium.
  • Особливістю генетики соняшнику Lidea також є стабільність урожаю, добра толерантність до хвороб, висока якість посівного матеріалу.
  • Виробникам пропонуються гібриди на вибір для будь-якої технології вирощування: Clearfield®, Clearfield® Plus, Експрес™, високоолеїнові, класичні.
  • Є можливість підібрати гібриди для різних ґрунтово-кліматичних умов та рівня інтенсивності виробництва.