Бонус до врожайності з BOOST&GO

2 лютого 2023 р.

Бонус до врожайності з BOOST&GO

BOOST&GO — це рішення, яке ґрунтується на поєднанні фунгіцидно-інсектицидної обробки насіння з основними мікроелементами та біостимулятором, що допомагає максимально захистити генетичний потенціал сільськогосподарських культур від біотичних стресів на ранніх етапах.
Компанія Lidea в 2022 році продовжила дослідження та порівняння застосування в посівах кукурудзи в різних регіонах України інноваційної обробки BOOST&GO та звичайної. Огляди дослідних полів проводилися технічними експертами на всіх етапах вегетації, і ми хочемо поділитись результатами.

  • Рослини, обробленні BOOST&GO в фазах BBCH 13–16, формують сильнішу кореневу систему та утворюють на 2–3 кореневі волоски більше порівняно зі стандартною обробкою насіння. Завдяки більш розвиненій кореневій системі рослини краще поглинають вологу та мікроелементи з ґрунту.
  •  Загальний посів рослин у фазах BBCH 15–18 візуально виглядає темнішим та більш об’ємним порівняно зі стандартом. Завдяки цьому в рослині краще проходить фотосинтез та обмін речовин, що збільшує стесостійкість (перепади температури, гербіцидний стрес тощо) на ранніх етапах розвитку культури.
  • Рослини з обробкою BOOST&GO випереджають у розвитку рослини зі стандартною обробкою на одну фазу BBCH (різниця до 1 листка між рослинами), завдяки чому краще конкурують за світло й мікроелементи з бур’янами, а також швидше закривають ряди.
  • На деяких локаціях цвітіння рослин з обробкою BOOST&GO починалося на 5 днів раніше, що дало змогу повністю запилити початки до настання несприятливих високих температур.
  • Середня прибавка (або ж збереження генетичного потенціалу гібрида) по всіх дослідах в Україні становила близько 5 % на користь інноваційної обробки BOOST&GO.

Інноваційна технологія BOOST&GO також досліджувалася в різних країнах Європи та в різних кліматичних зонах, і кінцеві результати підтвердили її ефективність. 

Інноваційна обробка насіння BOOST&GO позитивно впливає на посіви кукурудзи і дозволяє зберегти генетичний потенціал рослин навіть у стресових умовах.