facebook pixel 1 facebook pixel 2

BOOST&GO

Захищає генетичний потенціал на ранніх стадіях 

Існує практика ранніх посівів насіння для використання ґрунтової вологи весною, що часто супроводжується холодними умовами на стадії проростання насіння-поява сходів. Також у цей період існують високі ризики ураження рослин шкідниками в ґрунті та по сходах. Таким чином виникають серйозні ризики втрат запланованої густоти рослин, що значно впливає на врожай.

Використання хімічних засобів захисту по сходах стає все більш обмеженим у зв’язку з посиленням вимог з боку природоохоронного законодавства. В таких умовах захист рослин зміщається в сторону максимально ефективної обробки насіння.

Lidea представляє новітню обробку насіння BOOST&GO, що захищає генетичний потенціал гібридів соняшнику та кукурудзи на ранніх стадіях розвитку.

BOOST&GO – це комбінація:  засобів захисту рослин (фунгіцид+інсектицид тривалої дії); мікродобрива для стартового росту; біостимулянту, що активує метаболізм рослини; ефективної та безпечної формуляції.

Дієвий захист генетичного потенціалу від стресів досягається завдяки гармонійному поєднанню та кумулятивному ефекту елементів технології (фунгіцид + інсектицид + мікроелементи + біостимулятор).

 Перевагами пропозиції boost&go є:

1. Захист рослин на початкових стадіях: 

  • Пряма дія забезпечується завдяки дії інсектициду та фунгіциду.
  • Опосередкована дія забезпечується завдяки потужнішому розвитку рослин, що забезпечує їх кращу конкурентність до шкодочинних об'єктів (шкідники, бур'яни).

2. Швидкий розвиток біомаси та коренів дозволяє рослинам краще використовувати вологу та поживу із ґрунту.

Очікуваний результат • Поліпшиться стартовий ріст та  розвиток кореневої системи рослин  для кращої стійкості проти біотичних  й абіотичних стресів • Збережеться урожай завдяки  сприянню живленню та розвитку  рослин
Гібриди соняшнику BOOST&GO в сезоні-2022
Гібриди кукурудзи BOOST&GO в сезоні-2022