facebook pixel 1 facebook pixel 2

Зміни щодо діяльності Lidea в Україні та Європі після початку війни

12 червня 2023 р.

Зміни щодо діяльності Lidea в Україні та Європі після початку війни

Зміни щодо діяльності Lidea в Україні та Європі після початку війни 

1.З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України наша компанія засудила військову агресію проти України та висловила свою непохитну позицію щодо підтримки територіальної цілісності нашої держави. Lidea також негайно призупинила будь-які інвестиції у розвиток бізнесу в росії. Наразі росія використовує лише внутрішні ресурси для фінансування решти операцій, які сприяють локальному й глобальному постачанню та безпеці продовольства.

2.На глобальному рівні Lidea вважає Україну фокусним ринком і продовжує нарощувати інвестиції. Так, протягом 2022-2023 років бюджет на виробництво насіння зріс майже вдвічі – із понад 600 млн до 1,1 млрд гривень, а площі ділянок гібридизації насіння на території України збільшилися.

3.Наступним кроком на шляху підтримки українського аграрного ринку та команди Lidea була реорганізація бізнес-структури. На глобальному рівні менеджментом компанії було прийнято рішення про приєднання України до північноєвропейського регіону Lidea, до якого організаційно входять також Польща, Німеччина, Великобританія, країни Бенілюксу та Центральної Європи.

4.На рівні центрального офісу компанія Lidea співпрацює із владою Франції щодо підтримки України, і першим результатом цієї співпраці стало отримання гарантій на покриття кредитних продажів для підтримки сільського господарства України.

Основні активності «Лідеа Україна» для підтримки населення під час війни 

1.Усі чотири юридичні особи в Україні, які входять до групи компаній Lidea, продовжують повноцінно працювати та стабільно виплачувати заробітну плату, у тому числі 35 мобілізованим працівникам. Компанія зберегла всі пільги та компенсації для співробітників і реалізувала в рамках програми «Турбота про тебе» комплексну підтримку в питаннях, пов’язаних не лише з роботою, а й зі здоров’ям, харчуванням, управлінням емоціями, фізичним, особистісним і психологічним розвитком. 

2.Із перших днів війни група компаній зосередила свої зусилля на благодійній допомозі населенню України. Так, за період із 24 лютого 2022 року по 29 травня 2023 року ТОВ «Лідеа Україна», а також підприємства, що входять до складу Lidea, а саме СТОВ «Ломовате», ТОВ «Черлис» та ТОВ «Маяк-Худяки», надали населенню України благодійну допомогу в розмірі 33 млн гривень. 

«Разом до посівної!» – програма гуманітарної допомоги українським аграріям із благодійним забезпеченням насіннєвим матеріалом середніх та малих фермерських господарств, які не мають фінансової можливості самостійно придбати насіння. У травні 2022 року підприємство ТОВ «Лідеа Україна» відвантажило понад 6 тис. посівних одиниць насіння на суму 19 млн гривень, а у травні 2023 року – ще 1 тис. мішків на суму 6 млн гривень. Також населення та армію було забезпечено молоком, м’ясом, медом, різним інвентарем на суму понад 3 млн гривень. 

Українська команда є важливою складовою глобальної структури Lidea, і завдяки нашим спільним зусиллям та досягненням ми прагнемо зробити внесок у розвиток сільського господарства та майбутнє України. Ми вдячні за вашу підтримку та довіру до нас і залишаємося відкритими до співпраці. Разом ми зможемо подолати труднощі й побудувати майбутнє на основі спільних цінностей та відданості Україні. 

З найкращими побажаннями, Команда ТОВ «Лідеа Україна»