facebook pixel 1 facebook pixel 2

HICORN

Підвищення продуктивність насіння кукурудзи в умовах посухи

Із кожним роком виробники сільськогосподарської продукції дедалі частіше потерпають від посух, спричинених змінами клімату, що дуже часто призводить до зниження продуктивності культур. Для того щоб допомогти протистояти даним викликам, фахівці Lidea впроваджують рішення Hi CORN.   Hi CORN — це поєднання 2 гібридів із різними термінами цвітіння, завдяки чому вони доповнюють один одного, що дозволяє:
  • Подовжити період цвітіння поля в середньому на 7 днів
  • Знизити ризики недоопилення качанів унаслідок стерилізації пилку, спричиненої високими температурами в період цвітіння
  • Підвищити продуктивність поля

Гібриди висіваються в однакові строки шляхом їх чергування через кожні 2 рядки. Така технологія чудово зарекомендувала себе в Румунії, де подібні посіви всього за 3 роки суттєво збільшилися і на сьогодні займають більше ніж 30 тис. га. 

Оскільки підбору гібридів для даної технології передувала кропітка робота дослідників та селекціонерів щодо визначення термінів цвітіння, енергії розвитку, висоти, посухостійкості, наразі фахівці компанії Lidea проводять тестування комбінацій гібридів, які найліпше підійдуть для умов вирощування в Україні.