facebook pixel 1 facebook pixel 2

MilDew MASTER®

Mildew MASTER® - преміальне рішення проти пероноспорозу

Хвороба, яка може вражати соняшник на ранніх етапах вегетації в умовах прохолодних температур та надмірного зволоження ґрунту є несправжня борошниста роса (НБР, пероноспороз або мілдью).

Залежно від стадії розвитку соняшнику, на якій відбувається зараження, характерні симптоми варіюються від загибелі молодих рослин, карликовості, відбілювання листя та спороношення до утворення безплідних квітів. 

Інфікування несправжньою борошнистою росою може сягати 50% посівів соняшнику та мати великі економічні наслідки. Чим раніше ураження, тим гірше наслідки. Мілдью має властивості мутувати та утворювати нові раси. В Україні зараз ідентифіковано 7 рас, а в деяких країнах Європи до 15 рас пероноспорозу. Мутації виникають все частіше зі збільшенням площ під соняшником.


Для захисту посівів соняшника та для отримання повноцінного врожаю, використовують протруювання насіння, але даний спосіб недостатньо контролює деякі нові раси мілдью, тому досить актуальним та ефективним є використання гібридів, що мають генетично високу стійкість до несправжньої борошнистої роси. 

Таким вимогам максимальної стійкості до мілдью відповідає лінійка гібридів соняшника Lidea, що об’єднані під брендом Mildew MASTER. Це гібриди, що задовільнять різні потреби виробників соняшнику: для звичайного чи високоолеїнового напрямку використання, для різних технологій, умов вирощування та будь-яких ґрунтово-кліматичних зон України - як для посушливих, так і для надмірно зволожених регіонів.

До групи  Mildew MASTER Premium належать такі гібриди

- в класичному сегменті - ЕС Агора, ЕС Слава та для високоолеїнового напрямку - ЕС Епік

- в сегменті Clearfield PlusЕС Белфіс, ЕС Оазис КЛП, для високоолеїнового напрямку - ЕС Емерік

- в сегменті Експрес – новинка ЕС Цейлон СУ, а також вже досить відомі гібриди – ЕС Аргентік, ЕС Бостон СУ, ЕС Армоніка

Mildew MASTER Premium – це генетичне рішення для надійного контролю несправжньої борошнистої роси на соняшнику!