facebook pixel 1 facebook pixel 2

OR MASTER®

OR MASTER® від бренду Lidea - ефективні рішення для контролю вовчка за допомогою генетики

Продукти, запропоновані Lidea під брендом OR MASTER®, в повній мірі відповідають вимогам українських аграріїв. Це цілий портфель гібридів адаптованих під різні потреби фермерів, що забезпечують стабільний врожай соняшнику навіть в умовах атаки вовчка в полі.

Ураження соняшника вовчком може призвести до 90% втрати врожаю.  Карликовість, затримка росту та відсутність цвітіння - основні ознаки ураження стебла соняшника рослиною-паразитом.  врожаю

Восени 2020 року відбулося оновлення бренду OR MASTER®. Нова градація спрощує портфель OR MASTER® і акцентує увагу на кращих рішеннях в портфоліо гібридів.

На сьогоднішній день все складніше ідентифікувати раси вовчка. Остання офіційно ідентифікована раса F, всі інші (G,H,J) це спроби показати поліпшений рівень стійкості гібридів. Новий підхід є більш універсальним та враховує не тільки расовий склад вовчка, а і рівень генетичної стійкості гібридів в залежності від рівня інфікування поля вовчком. У відповідність до змін компанією були прийняті два маркування для двох рівнів стійкості - OR MASTER® Essential та OR MASTER® Premium.

OR MASTER® Essential - дозволяє зберегти потенціал врожаю, але може бути недостатнім при високому тиску вовчка або при прояві більш агресивних рас (>G). Гібриди під брендом OR MASTER® Essential адаптовані для більшості регіонів, які вирощують соняшник із загрозою поширення вовчка.

Переваги технології Lidea - OR Master: стійкість при помірному рівні зараження вовчком;  стійкість до дії украй агресивних рас вовчка;  стійкість до гербіцидів CL і CLP*

OR MASTER® Premium – це максимальний рівень захисту в зонах підвищеного ризику появи агресивних рас вовчка, коли ситуація погіршується комплексів факторів, таких як порушення сівозміни, висока концентрація насіння вовчка в ґрунті, дефіцит вологи, високі температури (> 30 °) і т.д. Це кращий вибір для контролю вовчка в регіонах з високим насиченням соняшнику в сівозмінах та ризиком появи агресивних рас, наприклад, окремі райони Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Кіровоградської областей, а також більша частина площ в Миколаївській, Херсонській, Донецькій та Луганській областях.

Переваги технології Lidea - OR Master: стійкість при високому рівні зараження вовчком;  толерантність до дії украй агресивних рас вовчка;  стійкість до гербіцидів CL і CLP*
Гібриди OR MASTER ESSENTIAL
Гібриди OR MASTER premium