facebook pixel 1 facebook pixel 2

Соняшник BIO

ГІБРИДИ СОНЯШНИКУ LIDEA - СТІЙКІСТЬ ДО ВОВЧКА ТА СТАБІЛЬНИЙ УРОЖАЙ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Гібриди соняшника Lidea
Гібриди соняшнику Lidea

Основними перевагами соняшнику Lidea є:

  • Найсучасніші лабораторії та більш ніж 20-річний досвід у молекулярному маркуванні й біотехнологіях для прискорення генетичного процесу.
  • Особливістю генетики соняшнику Lidea також є стабільність урожаю, добра толерантність до хвороб, висока якість посівного матеріалу.
  • Виробникам пропонуються гібриди на вибір для будь-якої технології вирощування: Clearfield®, Clearfield® Plus, Експрес®, високоолеїнові, класичні.
  • Є можливість підібрати гібриди для різних ґрунтово-кліматичних умов та рівня інтенсивності виробництва.

Одним із пріоритетів селекціонерів компанії є виведення гібридів соняшнику з найвищим рівнем стійкості до нових рас вовчка: G та більш нових (G+). Такі гібриди об’єднані в портфоліо під брендом OR Master®. Класичні гібриди ЕС Белла, ЕС Агора, ЕС Епік, а також стійкий до гербіцидів ЕС Аргентік, віднесені до сегмента OR Master® Premium

В портфоліо Lidea кожен гібрид вирізняється своїми особливостями й перевагами, що, своєю чергою, дозволяє обрати найоптимальніший для певних ґрунтово-кліматичних умов, певного виробничого напряму та технології. вирощування варіант і, як результат, отримати максимальний прибуток.